Hello bank! je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Od roku 1996 do roku 2015 fungovala pod značkou Cetelem jako poskytovatel nebankovních úvěrů, v roce 2015 došlo k transformaci Cetelemu na banku a v roce 2017 na Hello bank! s kompletním portfoliem bankovních služeb.

Administrativní podpora - vymáhání pohledávek

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE:

Máš zájem získat dlouhodobou a odbornou brigádu v oboru vymáhání pohledávek v bankovním sektoru? Jsi komunikativní a máš rád práci orientovanou na výkon a kvalitně odvedený výsledek?
Přidej se k nám!

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrativní a telefonická podpora oddělení vymáhání pohledávek
  • Zodpovídat telefonické a emailové dotazy klientů společnosti BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod
  • Aktivní spolupráce na přidělených úkolech v oboru vymáhání pohledávek

POŽADUJEME:

  • Student VŠ
  • Dobré komunikační dovednosti (mluvený i písemný projev)
  • Smysl pro detail, rychlé a logické uvažování
  • Uživatelská znalost MS Office, Internet
  • Pečlivost, loajalita, spolehlivost, orientace na výsledek

NABÍZÍME:

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Dlouhodobou spolupráci na základě dohody o pracovní činnosti (max 80 hodin/měsíčně)
  • Příležitost získat praktické zkušenosti v oblasti vymáhání pohledávek
  • Časovou flexibilitu - zohlednění časových nároku VŠ studia
  • Moderní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup

Informace o pozici

Místo pracoviště

28. října 3348/65, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 12. 11. 2018 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod

Kontakt

Anna Košáková

O pár důvodů víc, proč chcete do Hello bank!

O důvod víc, proč k nám chcete.

28 DNÍ DOVOLENÉ

A po dvou letech 30 dní!

STRAVENKY

Za každý odpracovaný den 100 Kč (firma hradí 74 Kč).

OBČERSTVENÍ

Ke kávě a čaji občas někdo něco upeče. Od podzimu do jara nás krmí ovocem.

TRÁVÍME SPOLU ČAS

Pořád se něco děje. Party, sportovní akce. Pravidelné protahování svalů s lektory.

PŘÍSPĚVEK NA SPORT ČI KULTURU

Po zapracování vám dáme 1 000 Kč každý čtvrt rok. Multisportka i pro vaše blízké.

CAFETERIE

Dostanete příspěvek 4 000 až 24 000 Kč podle odpracovaných let.

ZAMĚSTNANECKÉ ÚVĚRY A ÚČTY

Našim zaměstnancům nabízíme zvýhodněné produkty.

PŘÍSPĚVEK NA POJIŠTĚNÍ

Po prvním roce můžete mít 1 000 Kč a po dvou letech 2 000 Kč na životní nebo penzijní připojištění.

VZDĚLÁNÍ A ROZVOJ

Je z čeho vybírat. Vzdělávací a jazykové kurzy, inspirativní worshopy a jiné rozvojové programy.

PRAHA, BRNO, OSTRAVA

Ve všech mestěch na vás čekají moderní kanceláře v centru a senzační parta.