Hello bank! je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Od roku 1996 do roku 2015 fungovala pod značkou Cetelem jako poskytovatel nebankovních úvěrů, v roce 2015 došlo k transformaci Cetelemu na banku a v roce 2017 na Hello bank! s kompletním portfoliem bankovních služeb.

HR Business Partner

Do sedmičlenného HR týmu v naší bance hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Business Partner.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za komplexní HR aktivity přidělených divizí v bance – Customer Success Division (call centrum, pobočky), Marketing, Partnership Division
  • nábor do jednotlivých oddělení a s tím spojená administrativa
  • poskytování pracovněprávního poradenství pro liniové manažery
  • aktivní účast na projektech (otevírání nových poboček banky, implementace nových benefitů)
  • HR administrativa – vytváření pracovněprávních dokumentů, ad hoc reporting, zodpovědnost za zdravotní péči zaměstnanců a další benefity

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • minimálně 3 roky zkušeností na pozici HR specialisty
  • bohaté zkušenosti v oblasti náboru (zkušenosti s náborem velkého počtu provozních pozic výhodou)
  • skvělé organizační a komunikační schopnosti, umění dotahovat věci do konce
  • loajalita, smysl pro detail, zodpovědnost a spolehlivost
  • angličtina – pokročilá úroveň

Nabízíme:

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
  • Perspektivní, zajímavou a motivující práci
  • Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  • Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
  • Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:
  • - Až 6 týdnů dovolené
  • - Příspěvek na stravování (100,-/den)
  • - Příspěvek na penzijní a životní pojištění (až 2000,-/měsíc)
  • - Příspěvek na dovolenou, volnočasové aktivity a osobní rozvoj (až 28000,-/rok)
  • - Jazykové, hard&soft skills kurzy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 3208/5, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, možnost občasné práce z domova, firemní akce, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod

Kontakt

Rudolf Špachta
Karla Engliše 3208/5
150 00  Praha-Smíchov
Česká republika

O pár důvodů víc, proč chcete do Hello bank!

O důvod víc, proč k nám chcete.

28 DNÍ DOVOLENÉ

A po dvou letech 30 dní!

STRAVENKY

Za každý odpracovaný den 100 Kč (firma hradí 74 Kč).

OBČERSTVENÍ

Ke kávě a čaji občas někdo něco upeče. Od podzimu do jara nás krmí ovocem.

TRÁVÍME SPOLU ČAS

Pořád se něco děje. Party, sportovní akce. Pravidelné protahování svalů s lektory.

PŘÍSPĚVEK NA SPORT ČI KULTURU

Po zapracování vám dáme 1 000 Kč každý čtvrt rok. Multisportka i pro vaše blízké.

CAFETERIE

Dostanete příspěvek 4 000 až 24 000 Kč podle odpracovaných let.

ZAMĚSTNANECKÉ ÚVĚRY A ÚČTY

Našim zaměstnancům nabízíme zvýhodněné produkty.

PŘÍSPĚVEK NA POJIŠTĚNÍ

Po prvním roce můžete mít 1 000 Kč a po dvou letech 2 000 Kč na životní nebo penzijní připojištění.

VZDĚLÁNÍ A ROZVOJ

Je z čeho vybírat. Vzdělávací a jazykové kurzy, inspirativní worshopy a jiné rozvojové programy.

PRAHA, BRNO, OSTRAVA

Ve všech mestěch na vás čekají moderní kanceláře v centru a senzační parta.