Hello bank! je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Od roku 1996 do roku 2015 fungovala pod značkou Cetelem jako poskytovatel nebankovních úvěrů, v roce 2015 došlo k transformaci Cetelemu na banku a v roce 2017 na Hello bank! s kompletním portfoliem bankovních služeb.

Brigádník pro náš tým Back Office

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE:

Do našeho týmu podpory péče o klienty aktuálně hledáme šikovného brigádníka/brigádnici, který bude zajišťovat administrativní podporu našeho týmu na back office. Pokud si hledáte fajn brigádu při studiu nebo Vás prostě baví práce v administrativě, určitě se nám ozvěte!

NÁPLŇ PRÁCE:

▪ Administrativní podpora týmu Péče o klienty
▪ Zajišťovat třídění a zpracování jednodušší příchozí pošty od klientů (včetně elektronické)
▪ Zajišťovat odchozí telefonickou komunikaci s klienty v rámci aktualizace údajů či ověření informací
▪ Archivovat korespondenci, dokumenty a doklady

POŽADUJEME:

▪ Středoškolské vzdělání s maturitou
▪ Ideálně student VŠ
▪ Uživatelská znalost práce s PC (hlavně MS Office)
▪ Velmi dobré komunikační schopnosti, zejména dobrý písemný projev
▪ Schopnost rychle se rozhodovat
▪ Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
▪ Flexibilita, pozitivní přístup ke změnám

NABÍZÍME:

▪ Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny - BNP Paribas
▪ Perspektivní, zajímavou a motivující práci
▪ Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
▪ Moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, osobní přístup
▪ Odpovídající finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 3208/5, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 18. 6. 2018 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod

Kontakt

Anna Košáková

O pár důvodů víc, proč chcete do Hello bank!

O důvod víc, proč k nám chcete.

28 DNÍ DOVOLENÉ

A po dvou letech 30 dní!

STRAVENKY

Za každý odpracovaný den 100 Kč (firma hradí 74 Kč).

OBČERSTVENÍ

Ke kávě a čaji občas někdo něco upeče. Od podzimu do jara nás krmí ovocem.

TRÁVÍME SPOLU ČAS

Pořád se něco děje. Party, sportovní akce. Pravidelné protahování svalů s lektory.

PŘÍSPĚVEK NA SPORT ČI KULTURU

Po zapracování vám dáme 1 000 Kč každý čtvrt rok. Multisportka i pro vaše blízké.

CAFETERIE

Dostanete příspěvek 4 000 až 24 000 Kč podle odpracovaných let.

ZAMĚSTNANECKÉ ÚVĚRY A ÚČTY

Našim zaměstnancům nabízíme zvýhodněné produkty.

PŘÍSPĚVEK NA POJIŠTĚNÍ

Po prvním roce můžete mít 1 000 Kč a po dvou letech 2 000 Kč na životní nebo penzijní připojištění.

VZDĚLÁNÍ A ROZVOJ

Je z čeho vybírat. Vzdělávací a jazykové kurzy, inspirativní worshopy a jiné rozvojové programy.

PRAHA, BRNO, OSTRAVA

Ve všech mestěch na vás čekají moderní kanceláře v centru a senzační parta.