Hello bank! je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA. Od roku 1996 do roku 2015 fungovala pod značkou Cetelem jako poskytovatel nebankovních úvěrů, v roce 2015 došlo k transformaci Cetelemu na banku a v roce 2017 na Hello bank! s kompletním portfoliem bankovních služeb.

Referent vymáhání pohledávek - Praha Anděl

CHARAKTERISTIKA PRACOVNÍ POZICE:

Do našeho týmu referentů vymáhání pohledávek hledáme novou posilu! Budete řešit pohledávky vzniklé nesplacením úvěru a to převážně telefonicky nebo po emailu.

Pokud jste čerstvý absolvent nebo s vymáháním nemáte žádné zkušenosti a rádi byste získali zkušenost z bankovnictví, ničeho se nebojte - vše vás naučíme.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • zodpovídat za portfolio klientů, kteří jsou v obtížné finanční situaci a pomáhat jim hledat vhodné řešení
  • denně budete v kontaktu s klientem jak po telefonu, tak po emailu
  • budete nejen aktivně telefonovat s klientem, ale zároveň i přijímat hovory a vše budete zapisovat do naší interní databáze
  • budete spolupracovat s kolegy nejen v týmu (cca 10 lidí), ale zároveň napříč celou společností

POŽADUJEME:

  • dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • čistý trestní rejstřík
  • výborné komunikační dovednosti, abyste vždy našli společnou řeč s klientem
  • dotahovat věci do konce a mít smysl pro detail – každý klient je pro nás důležitý a všem se věnujeme s individuální péčí
  • základní znalosti práce na PC – budete pracovat s počítačem celý den v několika systémech
  • odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:

  • 28 dní dovolené a po dvou odpracovaných letech se nárok zvedá na 30 dní
  • stravenky v hodnotě 100 Kč a zaměstnavatel nám přispívá 74 Kč
  • kvartálně 1000 Kč v rámci Cafeterie (každý zaměstnanec má možnost si utratit body podle svého uvážení – cestování, jazykové kurzy, lékárna apod.); s odpracovanými roky přibývají i body (až 24 000 Kč ročně)
  • dotovaná Multisport karta
  • příspěvky na životní pojištění či penzijní připojištění (po roce až 1000 Kč měsíčně, po dvou letech až 2000 Kč měsíčně)
  • pořádáme pravidelné týmové akce (vánoční večírek, celofiremní sportovní víkend), týmové soutěže
  • flexibilní pracovní dobu (po dohodě v týmu si můžete určovat, kdy bude začínat Vaše pracovní doba)
  • skvělá dopravní dostupnost – jsme pár kroků od stanice metra Anděl, pro mimopražské máme kousek Smíchovské nádraží
  • vzdělávání (máme propracované vstupní školení a vždy bude příležitost a možnost se učit novým věcem
  • káva a čaj v kanceláři jsou u nás samozřejmostí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karla Engliše 3208/5, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Faltusová
Karla Engliše 3208/5
150 00  Praha-Smíchov
Česká republika

O pár důvodů víc, proč chcete do Hello bank!

O důvod víc, proč k nám chcete.

28 DNÍ DOVOLENÉ

A po dvou letech 30 dní!

STRAVENKY

Za každý odpracovaný den 100 Kč (firma hradí 74 Kč).

OBČERSTVENÍ

Ke kávě a čaji občas někdo něco upeče. Od podzimu do jara nás krmí ovocem.

TRÁVÍME SPOLU ČAS

Pořád se něco děje. Party, sportovní akce. Pravidelné protahování svalů s lektory.

PŘÍSPĚVEK NA SPORT ČI KULTURU

Po zapracování vám dáme 1 000 Kč každý čtvrt rok. Multisportka i pro vaše blízké.

CAFETERIE

Dostanete příspěvek 4 000 až 24 000 Kč podle odpracovaných let.

ZAMĚSTNANECKÉ ÚVĚRY A ÚČTY

Našim zaměstnancům nabízíme zvýhodněné produkty.

PŘÍSPĚVEK NA POJIŠTĚNÍ

Po prvním roce můžete mít 1 000 Kč a po dvou letech 2 000 Kč na životní nebo penzijní připojištění.

VZDĚLÁNÍ A ROZVOJ

Je z čeho vybírat. Vzdělávací a jazykové kurzy, inspirativní worshopy a jiné rozvojové programy.

PRAHA, BRNO, OSTRAVA

Ve všech mestěch na vás čekají moderní kanceláře v centru a senzační parta.